Ul. Królowej Jadwigi 28, 78-200 Białogard +94 311 86 88

Członkami Stowarzyszenia są:

XIV Regionalne Targi Gospodarcze 27-28.09.2014

XIII Regionalne Targi Gospodarcze 28-29.09.2013

XII Regionalne Targi Gospodarcze 22-23.09.2012

XI Regionalne Targi Gospodarcze 17-18.09.2011

X Regionalne Targi Gospodarcze 18-19.09.2010

IX Regionalne Targi Gospodarcze 26-27.09.2009

VIII Regionalne Targi Gospodarcze 27-28.09.2008

VII Regionalne Targi Gospodarcze 22-23.09.2007

VI Regionalne Targi Gospodarcze 23-24.09.2006

V Regionalne Targi Gospodarcze 7-9.10.2005

IV Regionalne Targi Gospodarcze 18-19.09.2004

III Regionalne Targi Gospodarcze 11-12.10.2003

II Regionalne Targi Gospodarcze wrzesień 2002

I Regionalne Targi Gospodarcze wrzesień 2001

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.